Yeni başlayanlara: Bu bölüm, ingilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için başlangıç çalışmalarıdır.

Bu bölümde bir yandan öğrencilerin ingilizceyi kullanmaları hedeflenirken, diğer yandan temel ingilizce dilbilgisi konularının yavaş yavaş kavranmasını sağlamaktır. Çalışmanız boyunca yazılı ve sözlü olarak basit düzeyde kendinizi ifade edebileceksiniz. Ayrıca kolay ingilizce metinleri okuyabileceksiniz.

ingilizce Dilbilgisi: Bu bölüm, isimler, fiiller, sıfatlar gibi cümle öğelerini; zaman yapılarını ve yan cümle türlerini ele almaktadır.

Basit anlatımla ele alınan konular ayrıntı bilgiler içermektedir.  ingilizce kpds, yds sınavı ile ilgilenen kullanıcıları bu bölümden yararlanabilirler. Kpds yds sınavı için hazırlanan kişiler için ingilizce dilbilgisi konusunda ayrıntılar yer almaktadır. Çalışma konuları etkileşimli test ve alıştırmalarla desteklenmektedir. ilk kez ingilizce öğrenenler de Kpds yds gibi sınavlara hazırlan kullanıcılar da bu bölümden yararlanabilir

ingilizce kelime bilgisi: ingilizce kelime bilginizin ve kelime dağarcığınızın geliştirilmesini amaçlayan bu bölümde, kelimeyi anlayabilmeniz / öğrenebilmeniz için yararlanılabileceğiniz ipuçları üzerinde durulmaktadır.

ingilizce kelime bilginizi artıracak uygulamalar ve çalışmaların yer aldığı bu bölümde kısa sürede yeni kelimeler öğrenebileceksiniz. ingilizce temel  kelimelerin yanı sıra, ingilizce kpds, yds, üds gibi sınavlar için bilinmesi gereken ileri düzey kelimeler ile ilgili çalışmalar da bu bölümde yer almaktadır.

 

ingilizce okuma becerisi: Bu kısım, ingilizce okuma becerisinin gelişimine yöneliktir.

Okumayla ilgili dikkat edilmesi gereken noktaların yanısıra, bu bölümde çeşitli düzeylerde ingilizce okuma metinleri yer almaktadır.

 

 

Ana sayfaya dön